To Wy wyznaczacie nowe kierunki dla rozwoju naszej aplikacji. To Wasze porady i wskazówki (a czasami również pochwały :)) podpowiadają nam jakie nowe funkcje wprowadzić, a które z istniejących wymagają delikatnych ulepszeń.

Od teraz chcielibyśmy nie tylko słuchać waszych wskazówek, ale również pokazywać Wam kto stoi za wdrożeniem ich w życie. Przy każdej nowej funkcji przedstawimy Wam osobę, która stoi za aktualizacją i która codziennie stara się, aby gabi.net był jeszcze lepszy. Poznajcie nasz zespół! : )

W tym tygodniu mamy przyjemność zaprezentować Wam nowe, bardziej przejrzyste i przyjazne klientom zapisy on-line:

 

adam

 

„Projektując nowy formularz zapisów on-line staraliśmy się, aby był bardziej przejrzysty i przyjazny w obsłudze. Zapisów można dokonywać zaczynając od wyboru preferowanego zabiegu lub ulubionego pracownika. Podane godziny, w których chcemy udać się na zabieg, zostają zapamiętane, nie trzeba ich podawać za każdym razem. Wyświetlany na dole formularza grafik pozwala przejrzeć najbliższe wolne terminy, a także zmienia się w zależności od wybranych ofert.”

– Adam Zaorski, Tester aplikacji gabi.net

 

Za dwa tygodnie zaprezentujemy kolejną niespodziankę, tym razem zaprojektowaną, aby usprawnić Waszą komunikację z klientem.