Jak promować salon na zapiszsie.com za darmo? Na przykład zostając beauty ekspertem! Twórz razem z nami artykuły branżowe, a Twój salon pojawi się w artykule na stronie głównej serwisu. Czekamy na Wasze tematy!

baner-2Dlaczego warto pisać artykuły na zapiszsie.com?

Wiedza i profesjonalizm są w cenie, szczególnie dla klientów, którzy stoją przed wyborem nowego salonu. Pozycja eksperta zapewni Ci nie tylko zaufanie, ale również wyróżni na konkurencyjnym rynku beauty. Twoje teksty będą promowane na stronie głównej i dotrą do wszystkich potencjalnych klientów z Twojego regionu w serwisie zapiszsie.com.

Sprawdź artykuł, który napisaliśmy wspólnie z salonem Lewitarium z Warszawy.

Jak będzie wyglądać promocja Twojego salonu?

Na końcu napisanego przez Ciebie tekstu umieścimy odnośnik do wizytówki Twojego salonu. Artykuł będzie promowany na stronie głównej serwisu, dzięki czemu zobaczą go wszyscy potencjalni klienci w Twoim regionie. Po upływie dwóch tygodni, tekst będzie dalej dostępny w zakładce Inspiracje Tygodnia.

3O czym pisać artykuły beauty?

Wprowadzasz nowości do oferty swojego salonu? Specjalizujesz się w konkretnej dziedzinie zabiegów i chcesz o niej opowiedzieć? Na zapiszsie.com jesteśmy otwarci na wszelkie tematy, a wpisy dzielimy na następujące kategorie: twarz, ciało, włosy, makijaż, paznokcie i inne.
Wszystkie dotychczasowe artykuły znajdziesz tutaj.

Chcesz zaproponować temat kolejnego artykułu lub masz dodatkowe pytania? Nie wahaj się i już teraz napisz do nas na adres kontakt@zapiszsie.com.