post3

Połącz aplikację z zapiszsie.com
Cały Twój salon w jednym miejscu, zawsze przy Tobie, pod ręką. Aplikacja gabi.net to nie tylko zapisy on-line, ale również zarządzanie grafikami pracowników, automatyczne rozliczenia i statystyki. Dzięki aplikacji gabi.net zarządzanie zapisami on-line i grafikiem pracy jest banalnie proste i dostępne 24/7.

post2Ciesz się wizytówką swojego salonu
Stwórz wizytówkę salonu, która zainteresuje nowych klientów –  dodaj usługi wraz z krótkimi opisami i ciekawostki na temat salonu. Nowe osoby z Twojego miasta, które zainteresują się twoim salonem, mogą przejrzeć ofertę i zapisać się na wybrany zabieg.  


post6

Zbieraj opinie zadowolonych klientów
Pozytywne opinie i zaufanie klientów to najlepsza promocja dla każdego salonu. Po każdej zakończonej wizycie, Twoi klienci otrzymują krótką ankietę, gdzie mogą podzielić się wrażeniami na temat salonu i zabiegów. Pozytywne opinie pojawiają się na Twojej wizytówce, a salon zyskuje zaufanie i popularność wśród nowych klientów.post4Dziel się wiedzą i nowościami z salonu
Wiedza i profesjonalizm są w cenie szczególnie dla klientów, którzy szukają nowego salonu. Wprowadzasz nowości do oferty? Specjalizujesz się w konkretnej dziedzinie i chcesz o niej opowiedzieć? Twórz zapiszsie.com i redaguj Inspiracje Tygodnia razem z nami, a link do Twojego salonu umieścimy w artykule, który promujemy na stronie głównej.

post5Promuj salon wśród klientów z Twojego miasta
Marzy Ci się strona główna serwisu? Oprócz wizytówki, pozytywnych opinii i współredagowania artykułów, udostępniamy również możliwość dodatkowego promowania. Zamieść swój salon w sekcji Polecane Salony lub Polecane Usługi na stronie głównej serwisu, a Twoje reklamy wyświetlane będą wszystkim klientom z Twojego miasta.