W gabi.net pojawiła się kolejna nowość! Są to powiadomienia systemowe, które pozwolą Ci być na bieżąco z najważniejszymi informacjami w aplikacji. Wystarczy, że będąc zalogowany klikniesz w zakładkę „Powiadomienia”, aby zobaczyć najważniejsze komunikaty.

Bądź na bieżąco

Powiadomienia systemowe dotyczą najważniejszych informacji dla Twojego salonu. Dzięki powiadomieniom dowiesz się o małej ilości smsów lub ich braku. Pozwoli to w porę zakupić dodatkowy pakiet, zwłaszcza w najbardziej gorących okresach.

Dodatkowo powiadomienia informują także o nowych funkcjach aplikacji, aktualizacjach oprogramowania lub promocjach dla salonów korzystających z gabi.net. Wszystkie najważniejsze informacje będą zebrane w jednym miejscu, wystarczy że zalogujesz się do aplikacji.

Wszystkie powiadomienia, które pojawią się w zakładce zostają zapisane i nie kasują się, nawet po ich odczytaniu. Dzięki temu w każdym momencie możesz wrócić do danej wiadomości, aby ponownie przeczytać jej treść lub przypomnieć sobie czego dotyczyły powiadomienia.