Urodziny to wyjątkowy czas, w którym każdy chce się poczuć wyjątkowy i doceniony – również Twoi Klienci! Jednak jak zapamiętać terminy urodzin wszystkich osób odwiedzających salon? Nie musisz! Wystarczy, że skorzystasz z smsów urodzinowych w aplikacji gabi.net. Wystarczy, że wprowadzisz do aplikacji odpowiednie dane, a wiadomości będą generowane automatycznie.

Za-prezentuj się!

Aplikacja gabi.net pozwala na stałą wysyłkę sms-ów urodzinowych do wszystkich Klientów, których dane znajdują się w serwisie. Wystarczy, że uzupełnisz datę urodzin osoby w bazie i zaznaczysz, że wyraża zgodę na wysyłkę smsów. Wiadomości sms-owe wysyłane są automatycznie, dzięki czemu nie musisz pilnować kalendarza i pamiętać o wysyłce. Sms-y urodzinowe znajdziesz w zakładce Komunikacja.

Treść wiadomości ustalana jest przez osobę zarządzającą aplikacją, więc to Ty decydujesz co ma się znaleźć w sms-ie. Wysyłając wiadomości urodzinowe możesz złożyć klientom życzenia, ale także zaproponować im zniżkę lub pakiet promocyjny. Wysyłka sms-ów urodzinowych sprawia, ze każdy klient czuje się doceniony i traktowany indywidualnie. Takie podejście pozwala budować stałe relacje, dzięki czemu klienci chętniej wracają do Twojego salonu!