Drodzy Czytelnicy,

Jest nam niezmiernie miło, że jesteście z nami, a gabi.net usprawnia pracę Waszych salonów już od ponad 4 lat. Wiemy, że aplikacja gabi.net służy Wam nie tylko do zarządzania salonem, ale również do działań marketingowych, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i przygotowaliśmy nowy serwis. Jest nam niezmiernie miło ogłosić:

Przedstawiamy Wam nasz najnowszy projekt zapiszsie.com

Już teraz zapraszamy Was do nowego serwisu i do wzięcia udziału w Konkursie Zapiszsię on-line! W naszym projekcie stawiamy na lokalną promocję sprawdzonych salonów, dzielenie się wiedzą, rzetelne opinie i zadowolonych klientów.

Zapisz się? Ale na co?

Serwis zapiszsie.com stworzyliśmy z myślą o promowaniu salonów wśród lokalnych klientów. Kiedy użytkownik zapisuje się na wizytę on-line, po zakończonym zabiegu ma możliwość wystawienia komentarza o salonie. Pozytywne opinie pojawiają się na wizytówce salonu, dzięki czemu Wasz gabinet zyskuje zaufanie i popularność wśród innych klientów. Promujemy Wasz profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie, a także dzielenie się wiedzą.

2

Twórz zapiszsie.com razem z nami!

Już teraz chcielibyśmy Was zaprosić do wspólnego redagowania Inspiracji Tygodnia – artykułu branżowego, który promujemy na stronie głównej serwisu. Podzielcie się z czytelnikami swoją wiedzą, doświadczeniami i nowościami z salonu, a w ramach podziękowania w artykule umieścimy odnośnik do Twojego gabinetu.

Sprawdź artykuły, które już się ukazały.

3

Zapiszsie.com połączyliśmy z aplikacją gabi.net

Dzięki temu łatwo połączycie dane salonu z całym serwisem. Oznacza to, że zapisy on-line, promowanie salonu i wizytówka są dla Was dostępne od razu, razem z innymi funkcjami serwisu.

Zachęcamy do korzystania ze wszystkich funkcji, a szczególnie z dodatkowego promowania salonu. Dzięki działaniom reklamowym dotrzecie do większej ilości klientów w Waszym mieście i wypromujecie najlepsze usługi salonu.

4

 

Sprawdź pozostałe możliwości promowania salonu

Jesteśmy pewni, że znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego salonu. Proponujemy wyróżnienia salonu i jego usług na stronie głównej, wyróżnienia salonu w wynikach wyszukiwania, bannery reklamowe na stronie głównej, newslettery i posty na Facebooku.

Więcej informacji na temat promowania salonu w serwisie znajdziecie tutaj.

5Cieszymy się, że możemy testować i rozwijać serwis wspólnie, dlatego do końca października ogłaszamy Wielkie Testowanie zapiszsie.com i nie pobieramy opłat za dodatkowe działania promocyjne.

 

Do zobaczenia na zapiszsie.com !