Gabi.net to program do obsługi i zarządzania salonami i gabinetami urody. Teraz korzystanie z niego stało się jeszcze bardziej intuicyjne, a nowe funkcje pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości aplikacji.

Nowa jakość zapisów na wizytę

Czy do tej pory Twoi klienci dzwonili, a Ty odrywałeś się od zabiegu, aby umówić wizytę?
Z naszymi zapisami on-line to przeszłość! Dzięki tej funkcji klienci będą mogli wybrać termin zabiegu o każdej porze. Mają do wyboru godziny w ramach czasu pracy Twojego salonu, a system podpowie, jaki dzień i pora są aktualnie dostępne.
Nowością jest możliwość wyboru kilku usług w ramach jednej wizyty, a klient sam dokonuje wyboru, do którego z pracowników chce się zapisać. Link, który będzie kierował do zapisów na zabiegi w Twoim salonie możesz umieścić na swojej www lub profilu na Facebooku. Proste, prawda?

Niezwykle proste zarządzanie terminarzem

Dzięki wprowadzonym udoskonaleniom będziesz miał możliwość akceptacji lub odrzucenia terminu wizyty z zapisów on-line. Jeśli klient nie dokona autoryzacji w przeciągu 15 min., informacja o zapisie trafi do części „wizyty niepotwierdzone”, gdzie zawsze będziesz miał do niej dostęp. Sam również decydujesz, czy klient otrzyma SMS-em kod potwierdzający zapis na zabieg.

Atrakcyjna strona produktu z branży piękna

Czy znasz już stronę www.gabi.net.pl? Jeśli nie, to mamy nadzieję, że powyższe atuty programu zachęcą Cię do jej odwiedzenia. Znajdziesz tam informacje o aplikacji, porady techniczne, a także możliwość DARMOWEGO WYPRÓBOWANIA programu. Specjalnie dla Ciebie nasza strona jest niezwykle przyjazna w użytkowaniu, a dotarcie do poszczególnych informacji czysto intuicyjne.
Jedyne, co pozostało po ukończeniu lektury tego tekstu, to…wypróbować gabi.net
i przekonać się, jak bardzo może ułatwić Ci pracę!

 

Wejdź na http://gabi.net.pl/umowa-online.html i sprawdź nas!