Kolejne nowości w gabi.net już dostępne! Co tym razem przygotowaliśmy dla naszych użytkowników? Przede wszystkim nowe funkcjonalności newsletterów oraz statusy wysłanych smsów! Zobacz z jakich nowości możesz korzystać, aby jeszcze lepiej zarządzać swoim salonem!

Wysyłka newsletterów

Do tej pory poprzez aplikację gabi.net można było wysyłać jedynie wiadomości e-mail składające się z tekstu. Nowe funkcje pozwalają na wysyłkę newsletterów zawierających dowolną grafikę! Ważne aby dodany plik miał odpowiedni format (jpg, jpeg lub png). Dzięki temu Twoje newslettery będą jeszcze bardziej atrakcyjne i przykują uwagę użytkowników na dłużej! Jednak to nie jedyne zmiany. Dzięki aplikacji gabi.net możesz edytować wysłany już wcześniej newsletter i ponownie go rozesłać. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz wysyłać bardziej spersonalizowaną wiadomość, bez konieczności tworzenia jej od podstaw. Wszystkie nowości znajdziesz w zakładce Komunikacja – Wysyłki newsletterów.

sms_picsms_edycja

Sprawdź czy sms doszedł

Kolejną nowością w gabi.net są statusy sms, dostępne w zakładce Komunikacja – Wysyłki sms, wybierając „Statusy wysłanych SMS”. Dzięki statusom możesz sprawdzić, czy wysłane wiadomości sms dotarły do wszystkich użytkowników. W zestawieniu widać imię i nazwisko użytkownika, numer telefonu, datę wysłania oraz informację z jakiego pakietu został wysłany sms (przypomnienie, marketing, urodziny etc.). Na końcu wyświetlany jest status wiadomości:

  • Wiadomość wysłana,
  • Wiadomość doręczona,
  • Oczekiwanie na doręczenie,
  • Wiadomość niedoręczona.

Co więcej, jeśli wiadomość nie została dostarczona, możemy poznać przyczynę. Dzięki statusom wiadomości możesz dowiedzieć się czy numer nie istnieje, telefon jest wyłączony lub poza zasięgiem, numer zablokował przyjmowanie wiadomości sms lub karta sim jest pełna. Dzięki temu możesz szybko ocenić, którzy Klienci nie otrzymali wiadomości i jaka jest tego przyczyna. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz poinformować swojego Klienta telefonicznie, dzięki czemu nie zapomni o zaplanowanej wizycie lub dowie się o nowej promocji.

 

sms_status_wyslanych