Jak pisaliśmy w poprzednim poście jest nam niezmiernie miło poinformować, że uruchomiliśmy nowy serwis – www.zapiszsie.com , który pomoże Wam dotrzeć do nowych klientów z Waszego miasta.

Chcielibyśmy namówić Was do małej rywalizacji i zaprosić do konkursu, który zorganizowaliśmy z okazji startu serwisu.

 

Co możecie wygrać? Indywidualny plan marketingowy dla Waszego salonu, który podpowie Wam jak najlepiej wykorzystać możliwości aplikacji gabi.net, serwisu zapiszsie.com i mediów społecznościowych, aby trafić do jak najszerszej grupy klientów!

Jak grać? Wygrywa salon, który zachęci do zapisów on-line (za pośrednictwem zapiszsie.com) jak największą grupę klientów.

Poniżej szczegóły konkursu:

Czas trwania konkursu: 1.10.2016 – 30.11.2016

Nagroda: 2x Plan marketingowy dla zwycięskich salonów. Plan podpowie jak wykorzystać aplikację gabi.net, serwis zapiszsie.com i media społecznościowe, aby trafić do jak najszerszej grupy klientów. Nagroda przysługuje za zajęcie I i II miejsca w konkursie.

Zadanie: Zachęcić jak najszersze grono klientów do zapisów on-line poprzez serwis zapiszsie.com

Zwycięzcy: Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie ilości zakończonych wizyt w aplikacji, na które zapisano się on-line.

Regulamin konkursu jest dostępny tutaj.

Do konkursu zapraszamy salony, które już aktywowały zapisy on-line, ale również te, które jeszcze nie mają internetowej rezerwacji zabiegów. Ania, nasz Przedstawiciel, z chęcią pomoże Wam uruchomić zapisy on-line i odpowie na wszelkie pytania dotyczące serwisu i aplikacji.

Chcesz uruchomić zapisy on-line lub wizytówkę na zapiszsię? Masz pytania odnośnie aplikacji? Skontaktuj się z nami:

Ania Dalach

tel. 882 143 936

 

Do zobaczenia na zapiszsie.com!