Wraz ze zmieniającą się aurą, zmieniamy naszą aplikację! Kolejne nowości sprawią, że korzystanie z gabi.net będzie jeszcze prostsze, a Ty otrzymasz dodatkowe korzyści! Nowe funkcje aplikacji zostały stworzone z myślą o właścicielach gabinetów, ale również ich Klientów! Sprawdź, co nowego pojawi się w gabi.net!

Urodzinowa przyjemność!

Pierwszą niespodzianką, jaką przygotowaliśmy dla użytkowników aplikacji, jest możliwość wysyłania sms-ów urodzinowych do Klientów salonu. Zasada jest prosta! Klient podaje swoją datę urodzenia i kiedy przyjdzie odpowiednia pora,  automatycznie otrzymuje wiadomość urodzinową! Każdy salon może tworzyć własną treść wiadomości, więc poza tradycyjnymi życzeniami, jubilaci mogą otrzymać specjalne zniżki lub rabaty na wybrane zabiegi. Taki sms z pewnością ucieszy każdego Klienta i sprawi, że zapamięta gabinet na długo!

urodzinowa_przyjemnosc

Zestawienie przypomnień

Wysyłasz przypomnienia do swoich Klientów? Teraz, dzięki aplikacji gabi.net będziesz mógł sprawdzić czy wszystkie wiadomości zostały dostarczone! Dodatkowo, dzięki zestawieniom każdy użytkownik może porównać liczbę wysłanych przypomnień z liczbą umówionych wizyt. Jeśli wiadomość nie została dostarczona, możesz przypomnieć się telefonicznie lub ponownie wysłać smsa. Zestawienie przypomnień pozwala również filtrować raport po dacie, kliencie lub telefonie.

Elastyczny gabi.net

Kolejną nowością w aplikacji jest możliwość ręcznego ustalania wysokości rabatu lub upustu. Dotychczasowo salon mógł wygenerować bon dla Klientów, jednak wartość zniżki wybierana była z ustalonej listy. Teraz każdy salon będzie mógł sam decydować o wysokości rabatu lub upustu. Dzięki temu Klienci salonu będą mogli otrzymywać dedykowane bony o niestandardowych wartościach.

bony_2

bony_1

Statystyki wiadomości

Ostatnią funkcją jaką dodaliśmy do aplikacji gabi.net jest dostęp do statystyk smsów. Od teraz każdy użytkownik będzie mógł wygenerować raport, w którym zestawione są wszystkie sms-y wysłane do Klientów salonu. Statystyki zliczają zarówno smsy z przypomnieniami, jak i pozostałe wiadomości wysyłane do Klientów. Dane można sortować według dnia lub miesiąca. Dzięki temu w prosty i szybki sposób można porównać kiedy wysyła się najwięcej smsów oraz jaki okres generuje najwięcej wiadomości.

statystyki_wiadomosci

Aby poznać wszystkie funkcjonalności naszej aplikacji zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się i skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego na http://gabi.net.pl/