Dzień Kobiet to dobry moment na wyjście do klienta. Warto w tym okresie docenić lojalne klientki        i skusić rabatami potencjalne. W aplikacji Gabi.net znajdziemy wiele pomysłów na to, jak najlepiej wykorzystać ten czas na promocje salonu np. tworząc specjalne promocje na usługi czy oferując zaproszenia, vouchery ( wystarczy skorzystać z modułu KOMUNIKACJA i wybrać zakładkę „Bony” lub „Zaproszenia”) .

Przemyślenie strategii, wydrukowanie zaproszeń lub rozesłanie informacji do klientów – zazwyczaj potrzeba na to sporo czasu. A co gdy w codziennym zabieganiu umknął nam zbliżający się Dzień Kobiet i przypomnieliśmy sobie o nim dzień wcześniej?

Nie wpadajmy w panikę. Mamy jeszcze chwilę aby stworzyć ciekawą ofertę na ten dzień. Poniżej kilka inspiracji.

1.Słodkie upominki. Małe czekoladki zawsze potrafią poprawić humor. Wręczajmy je każdej klientce odwiedzającej  salon, mogą to być również kwiaty lub inny mały prezent. Mały gest a zostawi przyjemne wspomnienie.

2.Zniżka. Miłą niespodzianką będzie 10% upust na zabieg. Wystarczy poinformować klientkę, iż z okazji Dnia Kobiet przysługuje jej rabat na wykonaną usługę.

3.Loteria. Wystarczy stworzyć losy z nagrodami. Prezentami mogą być rabaty na zabiegi w salonie, kosmetyki a nawet bilety do kina.

Najważniejsze to zachować spokój. Oszacujmy ile czasu i budżetu możemy wydać na ofertę last minute. Porozmawiajmy ze swoimi pracownikami na pewno pomogą nam w realizacji i w wymyśleniu całej koncepcji.

Do dzieła.