Klienci coraz częściej pytają Cię o nowe technologie i najnowsze zabiegi estetyczne? Zastanawiasz się, jaką aparaturę warto dokupić do Twojego salonu, aby poszerzyć jego ofertę?

Radiofrekwencja mikroigłowa, ultradźwięki, plazma azotowa, kriolipoliza, nieablacyjne i ablacyjne techniki laserowe – to technologie „must have” dla każdego gabinetu z aspiracjami, który chce nadążyć za aktualnymi trendami. Sprzęt Biotec Italia chwalą sobie renomowane kliniki medycyny estetycznej ,najlepsze gabinety kosmetologiczne, ale przede wszystkim klienci, którzy korzystają z usług wykonywanych przy użyciu aparatury Biotec. Medyczne parametry sprzętu, niski poziom inwazyjności, synergizm łączonych technik zabiegowych, spektakularne efekty, rekomendacje celebrytów – to tylko niektóre z wymienianych zalet.

Zainspirowani tak pozytywnymi opiniami, popularnością i innowacyjnymi rozwiązaniami, przedstawiamy Wam markę Biotec Italia i ich nowoczesną aparaturę kosmetyczno-medyczną:

mesotherm
MesoTherm – urządzenie łączy w sobie sześć nowych technologii, które pozwalają na przeprowadzenie skutecznych zabiegów odnowy skóry, w tym radiofrekwencji, która jest obecnie najskuteczniejszym tego typu zabiegiem.

coaxmed2
Coaxmed -aparatura przeznaczona zarówno do zabiegów na ciało (kriolipoliza, sonotermolipoliza i drenaż limfatyczny połączony z diatermią) i do pielęgnacji twarzy (zagęszcza i ujędrnia skórę, widocznie redukuje zmarszczki). Aparatura występuje również w wersji kieszonkowej – Fusiomed.

D-biotec-banery-main-intraject2
Intraject – aparatura, która w jednym zabiegu łączy działanie radiofrekwencji igłowej, kawitacji ultradźwiękowej, plazmy azotowej i sonoporacji, a kosmetyki zaaplikowane na skórę po zabiegu wykazują lepsze działanie.

xlase2
XLase Plus  – urządzenie niezastąpione w usuwaniu przebarwień, tatuaży i epilacji laserowej, które dzięki selektywnej fototermolizie zapewnia bezpieczeństwo podczas całego zabiegu.

Szczegółowe informacje na temat aparatury znajdziesz na stronie Biotec Italia

Firma Biotec dba o ciagły rozwój technologii, prowadzi projekty badawcze, dzięki którym może wdrażać najbezpieczniejsze i najbardziej efektywne rozwiązania. Urządzenia posiadają opinię o innowacyjności, którą wystawił Uniwersytet Medyczny w Poznaniu.

Co więcej, Biotec Italia oferuje również pomoc w skutecznym pozyskiwaniu funduszy z Programów Regionalnych wspierających rozwój branży estetycznej i medycznej. Ich urządzenia spełniają wszystkie wymogi konkursów dotacyjnych, a firma gwarantuje pomoc w przygotowaniu i zgłoszeniu wniosku o dotację.

Biotec Polska to wyłączny dystrybutor marki Biotec Italia w naszym kraju.

Jeśli zainteresowała Was aparatura firmy, wszelkie pytania możecie kierować mailowo na adres krystianprzy@gmail.com lub telefonicznie pod numerem 609860500.

 

tuv-rheinland